План работы

План работы ў шосты школьны дзень

01.09.2020
развернуть

План

 сацыяльнай, выхаваўчай і ідэалагічнай работы

ДУА "Замосцкая сярэдняя школа" ў шосты школьны дзень

на ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

№ п/п

Назва мерапрыемства

Дата

Клас

Адказны

1.

Віншаванне  з Калядамі і Новым годам Ветэрана Вялікай Айчыннай вайны, адзінокіх і сталых жыхароў вёскі

02.01

Цімураўскі атрад і Камітэт ПА

Гладкая Г.М.

2.

Спартыўнае свята “Добры дзень, зіма”

09.01

1-6

Федаровіч М.М.

3.

Дзень лыжніка

09.01

7-11

Каляда В.Р.

4.

Інтэлектуальны турнір “Разумнікі і разумніцы”

16.01

1-5

Гнуда А.А.

5.

Завочнае падарожжа “Вандроўка па родным краі”

16.01

6-8

Шчарбіцкая Т.С.

6.

Вучоба піянерскага актыву. Размова за круглым сталом “Важатыя малодшых школьнікаў”

16.01

Актыў БРПА

Гладкая Г.М.

7.

Конкурсная гульня “Загадкі. Рэбусы красворды”

23.01

1-4

Федаровіч В.В.

8.

Эрудыт –лато “Лишних знаний не бывает”

23.01

5-8

Гладкая Г.М.

9.

Практыкум “Дапаможам птушкам перажыць зіму”

30.01

1-4

Рыбак А.Р.

10.

Літаратурны рынг “Кнігу прачытаў – разумнейшым стаў”

30.01

5-8

Фрэйтак Л.А.

11.

Гульня-віктарына “Флора і фаўна”

06.02

1-4

Федаровіч М.М.

12.

КВЗ “У свеце фразеалогіі”

06.02

5-8

Наумовіч Н.С.

13.

Вучоба піянерскага актыву.

Практыкум “Агляд рэспубліканскай прэсы для піянераў”

13.02

Актыў БРПА,БРСМ

Гладкая Г.М.

14.

Дзень здароўя “Вясёлыя спаборніцтвы”

13.02

1-11

Гнуда А.А.

15.

Спаборніцтвы па піянерболе

13.02

5-8

Гладкая Г.М., Каляда В.Р.

16.

Практыкум “Правілы прыстойнасці ў жыццёвых сітуацыях”

20.02

1-4

Рыбак А.Р.

17.

Інтэрактыўная гульня “Знатакі прыроды”

20.02

5-8

Палуян Т.А

18.

Завочнае падарожжа “Помнікі праваслаўнай культуры Беларусі”

27.02

1-4

Федаровіч В.В.

19.

Аперацыя ”Абеліск” (добраўпарадкаванне помнікаў)

27.02

5-8

Гладкая Г.М.

20.

Акцыя ГА “БРСМ” на вуліцах вёскі “Лепшы падарунак гэта увага”

06.03

БРПА

Гладкая Г.М.

21.

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Усё на зямлі ад матуліных рук…”

06.03

1-4

Фрэйтак Л.А.

22.

Час зносін “Мая сямья – маё багацце”

06.03

5-8

Шчарбіцкая Т.С.

23.

Дзень здароўя “Багатырскія пацешкі”

Дзень баскетбаліста.

13.03

1-11

Рыбак А.Р., Каляда В.Р.

24.

Конкурсна-гульнёвая праграма “Прававы лабірынт”

13.03

5-8

Гладкая Г.М.

25.

Брэйн-рынг “Добра быць здаровым”

20.03

1-4

Федаровіч М.М.

26.

Дзелавая гульня “Мае жыццёвыя каштоўнасці”

20.03

5-8

Лешчанка Н.А.

27.

Вучоба піянерскага актыву.

Інфармацыйны блок: “Гісторыя, святы і традыцыі піянерскай арганізацыі”

20.03

Актыў піянерскай дружыны

Гладкая Г.М.

28.

“Бібліятэчны мультыклуб прапануе. …”

27.03

1-4

Фрэйтак Л.А.

29.

Гадзіна здароўя “5 крокаў да здаровага жыцця”

27.03

5-8

Наумовіч Н.С.

30.

Інтэрактыўны час “Героі космасу”

03.04

1-4

Гладкая Г.М.

31.

Інтэлектуальная гульня “Зорны час”

03.04

5-8

Радзюкевіч А.Э.

32.

Дзень здароўя “Лепшы атлет”

10.04

1-4

Федаровіч В.В.,

33.

Пазнавальная гульня “Здаровым быць здорава”

10.04

5-8

Гладкая Г.М.

34.

Урок бяспекі  “Карысныя і шкодныя дзіцячыя цацкі”

17.04

1-4

Гнуда А.А.

35.

Практычныя заняткі “Кніжкіна бальніца”

17.04

5-8

Фрэйтак Л.А.

36.

Віктарына “Жылі-былі казкі”

24.04

1-4

Рыбак А.Р.

37.

Інтэрактыўная гульня “Загадкі марскіх глыбінь”

24.04

5-8

Палуян Т.А.

38.

Дзень здароўя “Залатая скакалка”

08.05

1-4

Федаровіч М.М.

39.

Акцыя”Абеліск” (добраўпарадкаванне помнікаў)

08.05

5-8

Гладкая Г.М.

40.

Гадзіна адпачынку “Пад шчаслівым дахам”

15.05

1-5

Гладкая Г.М

41.

Сямейная віктарына “Свет сям’і ад “А” да “Я”

15.05

5-8

Лешчанка Н.А.

42.

Інтэлектуальны марафон “Народныя прыкметы”

22.05

1-4

Федаровіч В.В.

43.

Пазнавальны турнір “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

22.05

5-8

Шчарбіцкая Т.С.

44.

Вучоба піянерскага актыву. “Асноўныя вынікі працы піянерскай дружыны за 2019\2020 навучальны год”

22.05

Актыў піянерскай дружыны

Гладкая Г.М.

45.

Гутарка пра беражлівыя адносіны да кнігі “Жыві, падручнік”

29.05

1-4

Фрэйтак Л.А.

46.

Вусны часопіс “Па старонках чырвонай кнігі”

05.12

5-8

Наумовіч Н.С.

свернуть